Deski do krojenia sztorcowe

Sztorcowane deski do krojenia to wyjątkowe produkty wykonane z połączeń małych elementów drewna dębowego. Powstające w naszej stolarni deski, charakteryzują się solidnością i starannie dobranym układem usłojenia. Każda z desek do krojenia ma wyjątkową strukturę, nie ma bowiem dwóch jednakowych kawałków drewna. Kompozycja usłojenia dobierana jest według zasad stolarskich, co pozwala na tworzenie połączeń usuwających powstałe w drewnie naprężenia.

Deski Do Krojenia Sztorcowe

Deska sztorcowa - trwała i wyjątkowa

Ułożenie elementów deski częścią czołową względem powierzchni roboczej deski, pozwala na uzyskanie największej twardości, jaką daje drewno dębowe. Każda deska sztorcowa zabezpieczona jest odpowiednim impregnatem przeznaczonym do kontaktu z żywnością, dzięki czemu jest ona bezpieczna w użytkowaniu. Deski sztorcowe są solidnym rozwiązaniem i sprawdzą się w każdej kuchni, a regularne dbanie o nie pozwoli zatrzymać piękno drewna na dłużej. Sekretem tego jest systematyczne olejowanie, które pozwala na wzmocnienie bariery ochronnej drewna. Mieszanki naturalnych olejów do olejowania drewna kuchennego znajdziesz tutaj.

Idealna deska do krojenia

Każda z desek wykonana jest z wysokiej jakości drewna dębowego wysuszonego odpowiednio w specjalistycznej suszarni, co pozwala na zabezpieczenie jej przed pęknięciami. Drewno, którego używamy pochodzi z klasy I czyli najwyższej, bez sęków i pęknięć. Chcemy mieć pewność, że oddajemy w ręce naszych Klientów deski do krojenia, które nie tylko będę trwałe i funkcjonalne, ale będą zachwycać naturalnym pięknem. Deska sztorcowana jest także często wykorzystywana do podawania przystawek. Naturalne usłojenia i kształt czynią ją nieskazitelnym dowodem na to, że drewno mimo upływu czasu nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą desek do krojenia!

SUBSKRYBUJ
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony