Stoły i stoliki kawowe

 

Stoły wykonujemy na zamówienie, wybierz stół z poniższej listy i skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Jeżeli w ofercie nie ma stołu którego potrzebujesz - to nic straconego. Wyślij nam zdjęcie poglądowe i wymiary a my go wycenimy. 

 

 

 

 

Stoły drewniane

„Ponad 90% Właścicieli Mieszkań Ma Problem z Wyborem Odpowiedniego Stołu”

 

Stosowanie Drewna Suchego Pozwala Wyeliminować Nadmierne Pękanie lub Paczenie Drewna.

Stoły wykonujemy z drewna o wysokiej jakości, suszonego do poziomu 8% wilgotności, najbardziej optymalnego dla mebli drewnianych, drewno pozyskujemy od firmy z wieloletnim doświadczeniem zajmującej się wyłącznie produkcją tarcicy stolarskiej .

Wykorzystanie drewna o odpowiedniej wilgotności jest kluczowe gdyż zmienne warunki panujące w mieszkaniach powodowane nowoczesnymi systemami ogrzewania silnie wpływają na drewno które w zależności od wilgotności otoczenia w pewnym stopniu zmienia również swoją wilgotność.

Stosowanie drewna suchego pozwala wyeliminować nadmierne pękanie lub paczenie drewna.

 

Czy Blat Stołu Powinien Być Klejony ?

99% Stolarzy Uważa, Że Musi być klejony.

Oprócz konieczności stosowania drewna suchego równie ważne jest odpowiednie klejenie poszczególnych lameli z których składa się blat stołu.

Samo klejenie nie sprowadza się wyłącznie do połączenia ze sobą dwóch kawałków drewna, wykorzystujemy tutaj wiedzę stolarska i każdą lamelę układamy usłojeniem w taki sposób aby naprężenia powstające w drewnie znosiły się wzajemnie.

Pozwala to zniwelować prawdopodobieństwo wygięcia blatu w przysłowiowy Banan.

Klej który stosujemy jest przez nas sprawdzony i używany od wielu lat zanim znaleźliśmy odpowiedni środek testowaliśmy wiele produktów ten który obecnie stosujemy jest tak wytrzymały że na połączenia klejone udzielamy gwarancji.

 

Słabej Jakości Okucia To Prawdziwa Zmora Stołów Rozkładanych

Użyte okucia oraz mechanizmy rozkładające wybieramy zawsze wysokiej jakości od przodujących producentów takich jak Pottker czy Gryc zapewnia to płynną pracę oraz wygodę w użytkowaniu.

 

Nie wystarczy ,,tylko pomalować powierzchnie” należy zrobić to dobrze bo jest to pierwsza linia obrony przeciw zabrudzeniom blatu!

Podobnie jak przy wyborze okuć tak i tutaj mamy sprawdzonych producentów środków zabezpieczających drewno, głównym naszym faworytem jest producent Minwax który od 1914r ciągle udoskonala swoje produkty.

Tak bogate doświadczenie rzeczywiście przekłada się na produkty które naszym zdaniem tworzą wyjątkowo trwałą powłokę zabezpieczającą jednocześnie wnikając w strukturę drewna i odpowiednio go konserwując.

 

Dowiedz się ile zyskujesz inwestując w Stół drewniany:

Wiele zależy od wariantu który wybierzesz, w ofercie mamy stoły klasyczne o konstrukcji drewnianej jak również te w stylu Loft konstrukcje wykonuje dla Nas mała manufaktura która bazuje na wysokiej jakości wykonania oraz elastycznym dopasowaniu konstrukcji pod indywidualny wzór inwestora.

Dlaczego warto podjąć decyzję teraz?

Aby zapewnić wysoką jakość naszym produktom ilość produkowanych stołów w skali miesiąca jest ograniczona, zamawiając stół już teraz zapewnisz sobie szybszy termin realizacji oraz niższą cenę

 

SUBSKRYBUJ
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony