Stoły drewniane

Stół to bez wątpienia ważne miejsce w każdym domu. Z pewnością trudno byłoby wyobrazić sobie wspólne posiłki bez solidnego stołu, który w tym przypadku ma znaczenie nie tylko przedmiotowe, ale również symboliczne. To właśnie przy stole niejednokrotnie celebrujemy ważne momenty naszego życia, do stołu zapraszamy gości na różne przyjęcia okolicznościowe i przy stole dzielimy się sukcesami i troskami. Nasz zespół doskonale rozumie jak ważnym meblem w każdym domu jest stół drewniany.

Stoły drewniane

Stół drewniany od Stodesek - klasyczna elegancja

W ofercie naszej pracowni znajdziesz wiele niezwykłych zarówno klasycznych jak i nowoczesnych modeli. Stoły drewniane z naszej pracowni to klasyczne i eleganckie meble, które wprowadzają do wnętrza naturalny urok. Wśród nich wyróżnić można wiele rodzajów, takich jak: stół drewniany rozkładany, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących elastyczne planowanie przestrzeni. Taki stół pozwala na swobodne organizowanie przyjęć i posiłków, a jednocześnie można go łatwo złożyć, kiedy nie jest potrzebny. Okucia i mechanizm rozkładany pochodzą od wiodących producentów, takich jak Gryc czy Pottker.

Drewniany stół to ponadczasowy mebel, który pasuje do każdego wnętrza. Stoły z naszej pracowni są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a jednocześnie pięknie prezentują się w każdym pomieszczeniu. Stół z drewnianym blatem to mebel, który wprowadza do wnętrza wiele ciepła i przytulności. Solidny blat wykonany z drewna jest naturalnym i trwałym materiałem, który wspaniale komponuje się z innymi drewnianymi meblami.

Okrągłe drewniane stoły - chwila relaksu z najbliższymi

Stół drewniany okrągły z litego drewna to ciekawa alternatywa dla klasycznego prostokątnego stołu. Taki stół pozwala na swobodne poruszanie się wokół niego i sprzyja nawiązywaniu kontaktu z pozostałymi uczestnikami przyjęcia. Okrągły stół drewniany jest również bardzo elegancki i stanowi ozdobę każdej jadalni. W naszej pracowni wykonujemy także drewniane stoliki kawowe, które są doskonałym rozwiązaniem do salonu, umilając popołudniową kawę  i rozmowy z przyjaciółmi, bądź herbatę z ulubioną lekturą w ręce.

Drewniane meble na zamówienie

Wszystkie meble z naszej oferty wykonane są z naturalnego drewna, co czyni je trwałymi i wyjątkowymi. Każdy stół wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego jeśli podoba Ci się model z tej kategorii, zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów. Przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeśli jednak nie znalazłeś wśród dzieł naszej pracowni, modelu, który spełnia Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami, omówimy wspólnie Twój projekt i wycenimy go.

Sekret trwałości i solidności mebli z naszej pracowni

Do produkcji oferowanych przez nas mebli wykorzystujemy drewno, które sami pozyskujemy. Następnie suszymy je w profesjonalnej suszarni, co pozwala zapobiec nadmiernemu paczeniu drewna i jego pękaniu. Drewno, z którego korzystamy suszone jest do poziomu zachowującego 8% wilgotności. Jest to zdecydowanie najlepszy poziom dla drewnianych mebli. Proces tworzenia drewnianych wyrobów rozpoczynamy więc sami do pozyskania drewna, a dzięki temu, że bierzemy udział w każdym etapie prac, możemy zapewnić naszych Klientów o najwyższej jakości naszych produktów. 

Sekret drzemiący między drewnianymi słojami...

Zachowanie właściwej wilgotności drewna jest niezwykle ważne z uwagi na nowoczesne systemy grzewcze znajdujące się w mieszkaniach. Wpływają one znacząco na drewno, które w zależności od poziomu wilgotności we wnętrzu, zmienia nieco swoją wilgotność. To nie wszystko! Dzięki doświadczeniu i wiedzy, z dbałością układamy każdą lamelę usłojeniem w takim kierunku, aby powstające w drewnie naprężenia mogły wzajemnie się neutralizować bez ryzyka wygięcia blatu. Do klejenia blatu, używamy materiałów sprawdzonych, a na klejowe łączenia udzielamy gwarancji. 

Impregnacja impregnacji nie równa!

Właściwa impregnacja postrzegana jest jako pierwsza linia obrony przed zabrudzeniami. Do tej czynności wykorzystujemy produkty sprawdzone od firm, cieszących się niekwestionowaną opinią lidera w branży. Prócz olejowania, wykonujemy także lakierowanie drewnianych wyrobów. Lakierowanie dostępne jest zarówno w wykończeniu matowym, jak i połyskującym. 

Ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość, liczba produkowanych stołów w ciągu miesiąca jest ograniczona. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkim terminie realizacji i atrakcyjnej cenie - nie zwlekaj!

SUBSKRYBUJ
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony