Stół na wymiar

 

stół na wymiar 

 

Stoły drewniane na wymiar

Stół symbolizuje budowanie relacji, poczucie wspólnoty, a także podkreśla więzi rodzinne i domowe ognisko. W kulturze naszego kraju ma znaczenie także i kształt stołu. Stoły prostokątne mogą budować poczucie uprzywilejowania miejsc przy krótszych bokach, np. często zasiadają tam gospodarze przyjęcia, a z kolei okrągły stół wprowadza równość pomiędzy uczestnikami spotkania. Wspólne posiłki powinny zyskać piękną i solidną oprawę podkreślającą ciepłą atmosferę. W naszej pracowni znajdziesz więc stoły drewniane dostępne w różnych wymiarach i o różnych kształtach blatu.

 

Stół drewniany na wymiar

Drewniane stoły na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują mebla o niepowtarzalnym designie, idealnie dopasowanego do wnętrza i indywidualnych preferencji. Drewniane stoły na wymiar mogą być wykonane z różnych gatunków drewna, co pozwala na uzyskanie różnorodnych efektów wizualnych i teksturalnych. 

Stoły na wymiar wykonane z drewna są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu z powodzeniem mogą posłużyć przez wiele lat. W zależności od preferencji drewniane stoły na wymiar mogą być wykonane w różnych stylach, od klasycznego po nowoczesny. Można również dopasować ich rozmiar do konkretnego pomieszczenia, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.

 

Z miłości do drewnianej solidności i ponadczasowego designu

Jeśli marzysz o eleganckim, solidnym drewnianym stole, ale nie możesz znaleźć odpowiedniego modelu, zapraszamy do skontaktowania się z nami. To Ty decydujesz o tym jak powinien wyglądać Twój wymarzony drewniany stół, a my zajmujemy się stworzeniem unikatowego projektu, który będzie ściśle odpowiadał Twoim potrzebom. 

Bez względu na to czy najważniejszą kwestią dla Ciebie jest design, czy funkcjonalność, my postaramy się, aby stół drewniany, który wykonamy, łączył w sobie te dwie cechy. Każdy stół, który oddajemy w ręce naszych Klientów, wykonany jest z dbałością o detale, bo to właśnie wysoka precyzja wykonania przekłada się także na użytkowanie stołu i atrakcyjny design. Dbałość, rzetelność i sumienność to cechy, które określają nasze indywidualnie podejście do każdego ze zleceń.

 

Meble tworzone z pasją

Lata doświadczenia i wiedzy pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych mebli zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami Klientów. Nasza współpraca rozpoczyna się już od momentu ustalenia wymiarów, możliwości konstrukcyjnych i specyfikacji. Ustalamy wspólnie wymiary i preferencyjne materiały, aby zrealizować zamówienie. Stoły drewniane mogą mieć różny kształt (stoły okrągłe, prostokątne) i mogą być wykonane nie tylko z litego drewna. Drewniane blaty często łączone są z elementami takimi jak np. metalowe nogi. Wszystko zależy od stawianych nam potrzeb i wymagań.

 

Na życzenie Klienta wykonujemy:

  • stoły drewniane rozkładane,

  • stoły rozsuwane,

  • stoły kawowe,

  • stoły stałe,

  • stoły w stylu loftowym, klasycznym i rustykalnym,

  • stoły z pięknymi i zdrowymi sękami,

  • inne stoły drewniane na zamówienie, według indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Zobacz także gotowe rozwiązania z naszej oferty >>  Stoły drewniane

 

 

Zapraszamy do kontaktu! Wybierz stół drewniany na wymiar i ciesz się ponadczasowym pięknem drewna! 

   

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony