Deski do krojenia — bloki kuchenne

Deska do krojenia to akcesorium niezbędne każdemu kucharzowi, czy to profesjonaliście, czy amatorowi. Podejmowane na co dzień kulinarne przedsięwzięcia to procesy składające się z wielu czynności, a jedną z nich jest krojenie produktów, z których komponujesz swoje dania. Każdy, kto wie, na czym polega pogrążenie się w ferworze kuchennych przygotowań z pewnością nie wyobraża sobie krojenia mięsa czy siekania warzyw bez solidnie wykonanej deski. Jeśli wysoka jakość i atrakcyjny wizualnie design to cechy, na których szczególnie Ci zależy, sprawdź, co może zaoferować Ci nasza pracownia Stodesek.

 

 

 

Deski do krojenia Bloki

Z miłości do subtelnego piękna

Gotowanie to często punkt kulminacyjny spotkań towarzyskich lub imprez w rodzinnym gronie, które wymagają stosownej oprawy. Elegancki blok kuchenny z praktycznymi uchwytami to nie tylko narzędzie, które w zaciszu kuchni przyjmuje na siebie ciosy noża — dzięki ponadczasowemu urokowi zapewnionymi przez piękne dębowe drewno, deska tego rodzaju może z powodzeniem służyć także do serwowania przystawek lub posiłków (pod warunkiem że nie są gorące). Urzekający kolor i indywidualne dla każdego produktu ułożenie słojów sprawiają, że wykonane z drewna dębowego bloki to niezwykle stylowy dodatek do Twojej kuchni. Będą prezentować się bez porównania szykowniej niż produkty wykonane z tworzyw sztucznych!

Imponująca trwałość, która spełni Twoje oczekiwania

Nasze dębowe bloki kuchenne charakteryzuje przede wszystkim niespotykana w przypadku produktów wykonanych z innych materiałów odporność na uszkodzenia. U podstaw tej wytrzymałości leży właściwe przygotowanie drewna na etapie produkcji — sami pilnie nadzorujemy proces suszenia i zapewniamy odpowiednią impregnację, dzięki czemu nasze produkty są w stanie naprawdę wiele znieść, i to przez długi czas. Regularne olejowanie pozwoli zniwelować drobne nacięcia i zarysowania, dzięki czemu Twoja deska do krojenia nie utraci swojego piękna!

W naszej ofercie znajdziesz deski o różnych wymiarach i o różnej grubości, dzięki czemu bez trudu znajdziesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz opcję dla siebie! 

SUBSKRYBUJ
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony