Deski do krojenia - stolnice

Deski kuchenne - stolnice to z pewnością rodzaj desek, które znane są wszystkim. Od zarania dziejów stolnice były używane przez nasze mamy, babcie i prababcie do przygotowywania wielu ciast, dań i przekąsek. Drewniane deski stolnice ułatwiają pracę w kuchni i czynią ją bardziej estetyczną. Solidna deska kuchenna pozwala na pracę w uporządkowany sposób w warunkach higienicznych. Każdy proces twórczy wykonany przy pomocy stolnicy dębowej będzie przyjemny.

Deski do krojenia Stolnice

Stolnica dębowa, która posłuży przez wiele lat!

Stolnice z naszej pracowni wykonane są z drewna dębowego, które uprzednio zostało wysuszone przez nas w profesjonalnej suszarni. Staranne przygotowanie drewna pozwala nam na zachowanie najwyższej jakości, która niesie za sobą trwałość i estetyczny wygląd. Aby stolnica mogła posłużyć przez wiele lat, warto zadbać o nią, regularnie czyszcząc i stosując olejowanie, które pozwala na zachowanie naturalnego zapachu dębowego drewna, chroniąc przed wsiąkaniem wody i innych substancji. Stolnice dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do swoich potrzeb:

  • 60 × 40 × 2,5 cm,

  • 50 × 35 × 2,5 cm,

  • 40 × 30 × 2,5 cm,

  • 40 × 30 × 4 cm,

  • 60 × 40 × 4 cm,

  • 50 × 35 × 4 cm.

 

Stolnica - królowa kuchni

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że stolnica jest deską do zadań specjalnych, więc mocna powierzchnia robocza jest odporna na głębokie zarysowanie. Drewno jest przyjemne w dotyku, nie tępi noży. Funkcjonalny wypust w przedniej części deski pozwala na stabilizację w czasie wyrabiania nawet najbardziej wymagającego ciasta, które też niejednokrotnie potrzebuje cierpliwości i serca - zupełnie tak jak drewno, które kształtujemy. Ludwik Feuerbach mawiał, że człowiek jest tym, co je, więc dzięki dębowej, solidnej stolicy przygotujesz pełnowartościowe posiłki dla siebie i najbliższych.

Wybierz stolnicę dębową i ciesz się przez wiele lat jej funkcjonalnością!

SUBSKRYBUJ
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony