Drewniane deski do krojenia

Trudno byłoby wyobrazić sobie kuchnię bez deski do krojenia. Deski kuchenne to przecież niezbędne elementy wyposażenia każdej kuchni. To właśnie one umożliwiają nam wygodne i bezpieczne przygotowanie wielu potraw. Jeśli szukasz najwyższej jakości desek do krojenia, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej pracowni Stodesek. 

Oferujemy najwyższej jakości solidne deski drewniane, które charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne np. wskutek draśnięcia ostrzem noża, dzięki temu możesz z nich korzystać przez wiele lat w przeciwieństwie do desek wykonanych z innych materiałów.

Drewniane deski do krojenia

Deska drewniana na miarę Twoich potrzeb

Drewno dębowe, z którego wykonana jest każda deska kuchenna, stanowi autentyczną powłokę posiadającą naturalne właściwości bakteriobójcze. Utrzymana więc w czystości, zapewnia ochronę przed pojawiającą się pleśnią czy mikroorganizmami.  Prócz regularnego oczyszczania po użyciu, warto również zainwestować w preparat do olejowania desek. Jest to połączenie naturalnych olejów, dzięki czemu wnikają one głęboko w strukturę drewna i pozwalają na zabezpieczenie przed działaniem wody, a także zasklepianie minimalnych nacięć nożem. 

Deski wykonane z drewna dębowego nie chłoną zapachów, przez co mogą być stosowane w takich miejscach jak restauracje czy inne lokale gastronomiczne. W naszej pracowni wykonujemy klasyczne deski z litego drewna dębowego, a także modele sztorcowane.

Klasyczne deski drewniane są nie tylko funkcjonalne i solidne, ale również prezentują się doskonale pod względem wizualnym. Deski kuchenne nie przesuwają się w czasie krojenia, są stabilne, dzięki czemu krojenie przebiega sprawnie.

 

Piękno natury w Twojej kuchni

Drewno dębowe, z którego wykonujemy deski sami pozyskujemy i suszymy, jesteśmy więc obecni na każdym etapie prac. Do impregnacji desek, które wykonujemy, stosujemy certyfikowane oleje, tak aby zapewnić naszym produktom bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Są to impregnaty w pełni bezpieczne, które nie tylko zapewniają odpowiednie wykończenie i ochronę, ale również pozwalają na uniknięcie nadmiernego zawilgocenia, co wpływa na możliwość wieloletniego użytku. Dobrym sposobem na utrzymanie desek pod względem higienicznym jest kupno osobnej deski do krojenia mięsa, osobnej do warzyw i osobnej do pieczywa.

 

Drewniane deski do serwowania przystawek

Prócz oczywistych funkcjonalności, nasze deski do krojenia mogą stanowić także wyjątkową dekorację i z powodzeniem posłużyć jako doskonały element wystroju kuchni, jadalni bądź salonu. Drewniane deski to także doskonałe narzędzie do serwowania przystawek. 

 

Wyjątkowość drewna ukryta w jego strukturze

Wyjątkowość drewnianych przedmiotów polega na tym, że każdy z nich jest niepowtarzalny. Nie ma możliwości, aby istniały dwa jednakowe kawałki drewna, dlatego też nie znajdziesz dwóch identycznych produktów wykonanych z drewna. Deski, które znajdziesz w naszej ofercie wykonane są z pasją, sercem i zamiłowaniem do tworzenia w drewnie. Drewno potrzebuje cierpliwości i serca, dlatego jego obróbkę traktujemy jak sztukę. Każda z desek charakteryzuje się wyjątkową strukturą i usłojeniem drewna.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!

SUBSKRYBUJ
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony