FAQ

Deska wykonana z drewna wcale nie musi być trudna w pielęgnacji

Stosowanie tych 4 prostych zasad pozwoli cieszyć się trwałym i pięknym produktem przez długie lata:

1. Nigdy nie myj deski w zmywarce (gorąca woda skutecznie niszczy drewno).

2. Po umyciu zawsze wycieraj deskę do sucha.

3. Dwa razy w miesiącu impregnuj deskę olejem.

4. Co jakiś czas odkażaj deskę środkiem spirytusowym.

Gatunek oraz pochodzenie drewna ma znaczenie?

Wykonujemy deski tylko z twardych gatunków drewna, Suszymy je w wysoce zaawansowanych suszarniach do poziomu najbardziej optymalnego dla desek kuchennych.

Drewno pozyskujemy tylko z dojrzałych tartacznie drzew dzięki temu uzyskujemy równe wybarwienie materiału oraz stabilność.

Użyty materiał jest zawsze w pierwszym gatunku.

Wchłanianie brzydkich zapachów to mit?

Drewno to materiał naturalny który z łatwością przyjmuje zapachy ale równie łatwo się ich pozbywa, zachowanie powyższych zasad w 100% zapobiega problemom brzydkiego zapachu.

Przesłanki o wyginających się deskach nie są prawdziwe?

A jeżeli tak się dzieje jest to oznaka źle wykonanej deski, Nasze wyroby są wykonywane z drewna suchego, według wiedzy stolarskiej oraz bogatej praktyce wiemy jak temu zaradzić.

Drewniane deski szybciej się zużywają ?

Nic bardziej mylnego! Najciekawsze jest to że deski wykonane z drewna potrafią zasklepiać drobne nacięcia powstałe po nożu, dzięki temu deska dłużej pozostaje nienaruszona, a to jeszcze nie wszystko… drewno jest bardzo proste do odnowienia, więc gdyby deska straciła swój pierwotny wygląd odnowienie jej nie stanowi najmniejszego problemu, nawet w warunkach domowych!

A co jeżeli deska pęknie lub się wygnie?

Bez obaw :) jesteśmy bezpośrednim producentem więc zawsze pozytywnie rozpatrujemy takie zgłoszenia i ostatecznie otrzymujecie na nasz koszt nowy produkt!

Znamy nasze wyroby oraz ufamy technice i wiedzy którą stosujemy, możemy sobie pozwolić na takie rozwiązania ponieważ nasze produkty są trwałe a ilość zgłaszanych zwrotów znikoma.

Jeżeli zakupione deski nie przypadną wam do gustu macie również możliwość zwrotu!

Czego Ci jeszcze brakuje?

Jeżeli nadal coś powstrzymuje cię przed podjęciem decyzji, koniecznie przeczytaj opinie o nas i naszych deskach, myślę że to w zupełności wystarczy żeby podjąć dobrą decyzję.

Uwaga! Nasze deski uzależniają, kto raz je kupił zawsze wraca po kolejne

Nie zwlekaj zbyt długo

Ze względu na rosnące nieustannie ceny materiału oraz środków eksploatacyjnych zmuszają nas do zwiększania cen produktów, jutro może być drożej.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony